Contact

Elke provincie en grote stadsbibliotheek kent een contactpersoon voor bibliotheken. Je kunt daar terecht voor informatie, ondersteuningsvragen en de inloggegevens voor de toolkit. Scholen en gemeenten gaan voor informatie naar hun lokale bibliotheek.

Provinciale ondersteuningsinstellingen

 
Drenthe

Biblionet Drenthe
Tineke Scholte-Hummel (basisonderwijs)
t. 088 012 8000
e. t.scholte-hummel@biblionetdrenthe.nl

Marleen Herbers (voortgezet onderwijs)
t. 06 33 21 92 96
e. m.herbers@biblionetdrenthe.nl

 

Flevoland
Servicecentrum Flevolandse Bibliotheken
Karin de Jong (basisonderwijs)
t. 06 29 20 45 07
e. k.dejong@sfb-net.nl

Lisenka Akse (voortgezet onderwijs)
t. 06 42 49 51 75
e. l.akse@sfb-net.nl

 

Friesland
Bibliotheekservice Fryslân
Jillian Kloosterman (basis- en voortgezet onderwijs)
t. 058 2847711
e. J.Kloosterman@bfrl.nl

 

Gelderland
Rijnbrink
Jeanette Hofman (basisonderwijs)
t. 0548 634551
e. jeannette.hofman@rijnbrink.nl

Iris Meuleman (voortgezet onderwijs)
t. 06 23 78 16 60
e. iris.meuleman@rijnbrink.nl

 

Groningen
Biblionet Groningen
Wia Huisman-Smeenk (basisonderwijs)
t. 06 52 69 72 87
e. w.huisman@biblionetgroningen.nl

Anneke Tiddens (voortgezet onderwijs)
t. 06 31 69 35 52
e. a.tiddens@biblionetgroningen.nl

 

Limburg
Cubiss
Elly Cuijpers (basis- en voortgezet onderwijs)
t. 06 18 38 25 09
e. e.cuijpers@cubiss.nl

 

Noord-Brabant
Cubiss
José Peijen (basisonderwijs)
t. 013 4656740
e. j.peijen@cubiss.nl

Boudewijn van der Lecq (voortgezet onderwijs)
t. 06 20 85 15 61
e. b.vanderlecq@cubiss.nl

 

Noord- en Zuid Holland
ProBiblio
Dia Wesseling (basisonderwijs)
t. 023 5546133
e. dwesseling@probiblio.nl

Barbara van Walraven (basisonderwijs)
t. 023 5546333
e. bvanwalraven@probiblio.nl

Caroline Heijer (voortgezet onderwijs)
t. 06 50 61 12 22
e. cheijer@probiblio.nl

 

Overijssel
Rijnbrink
Astrid Kroon (basisonderwijs)
t. 06 13 92 83 97
e. astrid.kroon@rijnbrink.nl

Erwin Karst (voortgezet onderwijs)
t. 06 23 47 30 65
e. erwin.karst@rijnbrink.nl

 

Utrecht (provincie)
BiSC
Mieke van der Meij (basis- en voortgezet onderwijs)
t. 030 6354635
e. m.van.der.meij@biscutrecht.nl

 

Zeeland
Zeeuwse Bibliotheek
Hannie Bruijnooge (basisonderwijs)
t. 0118 654317
e. hbruijnooge@dezb.nl

Marjon Mutsaers (voortgezet onderwijs)
t. 0118 654318
e. mmutsaers@dezb.nl

 

Stadsbibliotheken G4


Amsterdam
Yvonne van Beest (basisonderwijs)
t. 06 13 37 35 86
e. y.vanbeest@oba.nl

José Remijn (voortgezet onderwijs)
t. 06 10 44 48 25
e. j.remijn@oba.nl

 

Den Haag
Helma Wigmans-Dujardin (basisonderwijs)
t. 070 3534552
e. h.wigmans@dobdenhaag.nl

Saskia Kuus (voortgezet onderwijs)
t. 070 3534442
e. saskia.kuus@obdenhaag.nl

 

Rotterdam
Martijn Beerens (basis- en voortgezet onderwijs)
t. 010 2816100
e. m.beerens@bibliotheek.rotterdam.nl

 

Utrecht (stad)
Isolde Vega (basisonderwijs)
t. 030 2861943
e. i.vega@bibliotheekutrecht.nl

Carolien Krikhaar (voortgezet onderwijs)
t. 06 21 83 48 05
e. c.krikhaar@bibliotheekutrecht.nl