Contact

Elke provincie en grote stadsbibliotheek kent een contactpersoon voor bibliotheken. Je kunt daar terecht voor informatie, ondersteuningsvragen en de inloggegevens voor de toolkit. Scholen en gemeenten gaan voor informatie naar hun lokale bibliotheek.

Provinciale ondersteuningsinstellingen

 
Drenthe

Biblionet Drenthe
Joke Kasemier-Bedeker (basis- en voortgezet onderwijs)
t. 06 21 54 53 35
e. j.kasemier-bedeker@biblionetdrenthe.nl

 

Flevoland
Servicecentrum Flevolandse Bibliotheken

Karin de Jong (basis - en voortgezet onderwijs)
t. 06 29 20 45 07
e. k.dejong@bnfl.nl

 

Friesland
Bibliotheekservice Fryslân
Janneke Straatsma (basis- en voortgezet onderwijs)
t. 058 2847721 / 06-30953762
e. Janneke@fers.nl

 

Gelderland
Rijnbrink
Jeanette Hofman (basisonderwijs)
t. 0548 634551
e. jeannette.hofman@rijnbrink.nl

Erwin Karst (voortgezet onderwijs)
t. 06 23473065
e. erwin.karst@rijnbrink.nl

 

Groningen
Biblionet Groningen
Gonny Apol (basisonderwijs)
t. 06 53 16 28 86
e. g.apol@biblionetgroningen.nl

Anneke Tiddens (voortgezet onderwijs)
t. 06 31 69 35 52
e. a.tiddens@biblionetgroningen.nl

 

Limburg
Cubiss

Pascalle Haenen (basisonderwijs)

t. 06 15 31 23 61
e. p.haenen@cubiss.nl

Mirjan Albers (voortgezet onderwijs)
t. 06 20 96 48 44
e. m.albers@cubiss.nl 

 

Noord-Brabant
Cubiss
José Peijen (basisonderwijs)
t. 06 53 21 54 30
e. j.peijen@cubiss.nl

Mirjan Albers (voortgezet onderwijs)
t. 06 20 96 48 44
e. m.albers@cubiss.nl

 

Noord- en Zuid Holland
Probiblio
Dia Wesseling (basisonderwijs)
t. 023 5546133
e. dwesseling@probiblio.nl

Barbara van Walraven (basisonderwijs)
t. 023 5546333
e. bvwalraven@probiblio.nl

Geert-Jan Davelaar (voortgezet onderwijs)
t. 06 24537331
e. gdavelaar@probiblio.nl

 

Overijssel
Rijnbrink
Evelien Wietsma (basisonderwijs)
t. 06 22 55 29 38
e. evelien.wietsma@rijnbrink.nl

Erwin Karst (voortgezet onderwijs)
t. 06 23 47 30 65
e. erwin.karst@rijnbrink.nl

 

Utrecht (provincie)
BiSC
Kirsten Sinke (basis- en voortgezet onderwijs)
t. 06 81 81 14 30
e. k.sinke@cubiss.nl

 

Zeeland
ZB Bibliotheek van Zeeland
Karien Krijt (basisonderwijs)
t. 0118 654122/ 06 43814132
e. kkrijt@dezb.nl

Agnes Crans (voortgezet onderwijs)
t. 0118 654354 / 06 43148869
e. acrans@dezb.nl

 

Stadsbibliotheken G4


Amsterdam
Annick Peskens (basisonderwijs)
t. 020 5230771 / 06 45 15 40 37
e. a.peskens@oba.nl 

Nicole Lautenbach (voortgezet onderwijs)
t. 06 538 565 21
e. n.lautenbach@oba.nl

 

Den Haag
Saskia Kuus (basisonderwijs)
t. 070-3534442
e. saskia.kuus@denhaag.nl

Liesbeth Bouman (voortgezet onderwijs)
t. 06 50 07 81 06
e. Liesbeth.Bouman@denhaag.nl

 

Rotterdam
Jurjen Nienhuis (basisonderwijs)
t. 010 2816100
e. j.nienhuis@bibliotheek.rotterdam.nl

Annemieke Boxem (voortgezet onderwijs)
t. 010 2816100
e. a.boxem@bibliotheek.rotterdam.nl

 

Utrecht (stad)
Suzanne Körmeling (basisonderwijs)
t. 030 2861943
e. s.kormeling@bibliotheekutrecht.nl

Carolien Krikhaar (voortgezet onderwijs)
t. 06 21 83 48 05
e. c.krikhaar@bibliotheekutrecht.nl